01. mart 2010. godine

Stručno predavanje „Primenjeni Internet marketing – platforme, tendencije i uspešna realizacija marketing i PR ciljeva“ ...

Poštovane kolege studentska organizacija Centar za marketing (CeMar) Ekonomskog fakulteta Subotica, organizuje stručno predavanje „Primenjeni Internet marketing – platforme, tendencije i uspešna realizacija marketing i PR ciljeva“. Predavači gospodin Boris Teodosijević, diplomirani ekonomista i gospodin Nebojša Skenderović, projektant Internet informacionih sistema, prezentuju svoja iskustva iz prakse ispred kompanije Nesk WebArt.

Predavanje će biti održano 03. marta 2010. godine u amfiteatru Ekonomskog fakulteta Subotica sa početkom u 18.00 časova.

Predavanje je jedna u nizu aktivnosti kojim studentska organizacija CeMar obeležava 50. godina rada Ekonomskog fakulteta Subotica. Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže u otkrivanju i razumevanju marketinga i njegove aplikacije na svetskoj mreži.

Centar za marketing (CeMar)