17. jun 2010. godine

Ekonomskom fakultetu Subotica uručena nagrada Mass Media-e ...

1U BIZNISU, KAO I U ŽIVOTU, NAJVAŽNIJI JE PARTNER!

"Ne postoji ništa tako moćno kao ideja čije je vreme došlo" - rekao je Viktor Igo. Pravi trenutak za realizaciju jedne ideje bio je pre 16 godina, koja danas vredi više od deset hiljada susreta najuspešnijih privrednika, stotine poslovnih analiza po svim ekonomskim parametrima, više od hiljadu dodeljenih nagrada za strateška partnerstva, za poštovanje prirodnih principa kao što su marljivost, posvećenost, jednostavnost, međuzavisnost, od strane menadžera, upravnih odbora, lidera.
Ta ideja se i danas isto zove "Biznis partner" koja živi na viziji "U biznisu kao i u životu, najvažniji je partner!"
Partner koji uspostavlja međuzavisnost sa svim relevantnim faktorima ekonomskog razvoja jednog društva, kompanije, pojedinca.
Biznis partner kao skup nagrada koje čini vrednosni sistem, predstavlja samo supremum svih posvećenosti privrednih subjekata regiona da verujući u svoju viziju ostvare svoje marketinške, komunikacione i društvene ciljeve.
Nagrađujemo sva uspešna usmeravanja zaposlenih i resursa jedne kompanije, kao i upravljanja poslovnim procesima i procedurama, jednako kao i obraćanje pažnje na ekologiju i društvenu odgovornost.
Svaka nagrada iz skupa Biznis partner je jedinstvena i zaslužena.
Lično sam ponosan što se skup dobitnika nagrada Biznis partner povećava svake godine, i što prethodni pobednici neodustaju od stepena kvaliteta svojih proizvoda, usluga, strateškog razvoja, brige o potrošačima, ekologiji i društvu.

Pišući na ovoj stranici spisak svih lauerata za ovogodišnje nagrade:
Regionalni Biznis Partner 2010 dodeljuje se jednoj najboljoj kompaniji iz svake od zemalja Regiona: Prista Oil Plc Bugarska, NLB GROUP Slovenija, PS VINDIJA Hrvatska, RICHTER GEDEN GROUP Mađarska, VEROPOULOS BROS. S.A. Grčka, DOMING-ROMSTAL GROUP Rumunija, IRON TRUST Kipar, ALEKSANDRIJA BiH Željeznički prevoz Crne Gore AD Crna Gora, JADRAN GOTTINO FOODS Makedonija

Specijalne nagrade:
Biznis Partner Plus 2010 dodeljuje se kompaniji koja je pokazala najviši stepen društvene odgovornosti i brige o lokalnoj zajednici - TELEKOM SRBIJA AD

Biznis Partner Extra 2010 dodeljuje se instituciji ili organizaciji koja je dala poseban doprinos stabilizaciji poslovne klime i razvoju poslovne saradnje u regionu - WORLD BANK

Biznis Partner Special 2010 dodeljuje se kompaniji ili organizaciji za uspešno uvođenje i primenu međunarodnih standarda u korporativnom upravljanju - NAFTNA INDUSTRIJA SRBIJE AD

Eko-Biznis Partner 2010 dodeljuje se kompaniji koja je u svom poslovanju pokazala izuzetnu ekološku svest i brigu o zaštiti životne sredine - JP SRBIJAŠUME

Edu-Biznis Partner 2010 dodeljuje se instituciji ili organizaciji koja je dala izrazit doprinos u edukaciji i usavršavanju znanja i veština menadžera u Regionu - EKONOMSKI FAKULTET SUBOTICA

Media Biznis Partner 2010 dodeljuje se medijskoj kući koja je dala izrazitu podršku poslovnim subjektima u region: Radio televizija Srbije, Dnevni list "Blic", Ekonomeast Media Group u oblasti ekonomskog novinarstva Magazin PROFIT u oblasti specijalizovanih poslovnih publikacija

Biznis partner 2010 dodeljuje se najboljim kompanijama iz različitih delatnosti koje su registrovane na teritoriji Republike Srbije: JP SRBIJAGAS, GP NAPRED AD, AGROBANKA AD, JUGOHEMIJA AD, JP ZAVOD ZA UDŽBENIKE, Wiener Steditsche Osiguranje, ZLATIBORAC, PANSPED, UNION CLEAN HYUNDAI AUTO, DUROPACK TEHNOMANIJA, Institut Kirilo Savic, Opština Irig, JELA JAGODINA, ATOMSKA BANJA, KARBON VISARIS, INTERMEHANIKA, SLUŽBENI GLASNIK štampariji GLASNIK, DATALAB, EKOFARM, ARMA MET, Umetnička livnica Braća JEREMIĆ.

Svakom od njih želim u ime organizatora MMI i već 16 godine uspešne ideje Biznis partner, da nastave da potvrđuju svoju uspešnost u svakom polju delovanja, jer je poznata rečenica: Uspešnost u jednoj oblasti, nije izgovor da budemo loši u drugoj!!!
A MMI obećava svima da će nastaviti uspostavljanje međuzavisnosti sa svim učesnicima na tržištu, uvodeći nove analize i projekte podrške.

U biznisu kao i u životu, najvažniji je partner!

Uspešni bili,
Milivoje Radovanović