17. oktobar 2011. godine

Promocija DAAD programa akademske razmene i programa stručnog usavršavanja Fonda dr Zoran Đinđić

Tradicionalno, početak akademske godine je vreme kada se studentima Ekonomskog fakulteta u Subotici i Odeljenja Fakulteta u Novom Sadu organizuju promocije raznih vidova međunarodne saradnje, koja se odvija kroz programe akademske razmene i programe stručnog usavršavanja u inostranstvu. U ponedeljak, 17. oktobra 2011. godine, na Ekonomskom fakultetu su gostovali predstavnici Nemačke službe za akademsku razmenu (DAAD) - Carola Dierich i Fonda dr Zoran Đinđić - Mechthild Schmidt (koordinator programa), koji su studente upoznali sa mogućnostima stručnog i akademskog boravka i usavršavanja u Nemačkoj. Prošle akademske godine je nekoliko studenata Ekonomskog fakulteta izabrano da učestvuje u ovim programima razmene i stručnog usavršavanja u Nemačkoj.

Domaćini gostima iz Nemačke su bili asistenti Ekonomskog fakulteta, Nada Milenković, bivši stipendista fonda Dr Zoran Đinđić, i Ljubomir Pupovac.

Fotografije sa promocije u Subotici su dostupne na adresi:

S poštovanjem,
Dr Marton Sakal