12. april 2011. godine

Predavanja predsednice Etičkog odbora za Centralnu Evropu kompanije Deloitte, dr Judit Lado

U okviru međunarodne saradnje Ekonomskog fakulteta, u četvrtak, 12. maja 2011. godine, gost-predavač na predmetu Etika poslovanja je bila dr Judit Lado, predsednica Etičkog odbora Deloitte-a za Centralnu Evropu. Navodeći veoma interesantne praktične primere iz svog dugogodišnjeg radnog iskustva, u toku jednočasovnog izlaganja, dr Lado je, između ostalog, izložila najvažnija etička načela Deloitte-a, jedne od najvećih svetskih revizorskih kompanija i odgovarala na pitanja studenata.

Današnje gostovanje dr Judit Lado je nastavak veoma uspešne i intenzivne saradnje između subotičkog Ekonomskog fakulteta i Deloitte-a, započete pre oko godinu dana. U proteklih nekoliko meseci, Deloitte je nakon nekoliko krugova testiranja zaposlio 5 studenata Ekonomskog fakulteta. U narednim mesecima slede novi susreti HR odeljenja Deloitte-a sa studentima ekonomije u cilju daljeg regrutovanja najboljih akademaca. Na sastanku održanom u dekanatu, bilo je reči o modalitetima novih vidova saradnje između subotičkog Ekonomskog fakulteta i vodeće svetske kompanije iz oblasti revizije.

Fotografije sa predavanja:

S poštovanjem,