29. mart 2012. godine

Dodeljene nagrade najboljim studentima sa računovodstvenih smerova svih državnih ekonomskih fakulteta u Srbiji

U prostorijama Saveza računovođa i revizora Srbije u Beogradu, dana 15. marta 2012. godine, dodeljene su šesti put po redu nagrade najboljim studentima sa računovodstvenih smerova svih državnih ekonomskih fakulteta u Srbiji (Subotica, Beograd, Kragujevac i Niš). Studentkinja Ekonomskog fakulteta u Subotici, Odeljenja u Novom Sadu, Mirjana Balać je u konkurenciji izvanrednih studenata dobila priznanje za najboljeg studenta u Republici Srbiji po ostvarenim rezultatima za akademsku 2011/2012. godinu i povodom toga joj je uručena prigodna novčana nagrada. Svečanosti su, osim najboljih studenata, prisustovali generalni sekretar SRRS, dr Pero Škobić i predstavnici svih državnih ekonomskih fakulteta u zemlji. Ekonomski fakultet u Subotici su predstavljali: Dekan, prof. dr Nenad Vunjak i rukovodilac Departmana za finansije, bankarstvo, računovodstvu i reviziju, prof. dr Ljiljana Dmitrović Šaponja, koji su prigodnim govorima uzeli učešće na ovoj svečanosti. Ovo priznanje je samo jedan od dokaza duge tradicije i kvaliteta visokoobrazovnog procesa koji neguje Ekonomski fakultet u Subotici već pune 52 godine.

Tekst i fotografije:
Prof. dr Ljiljana Dmitrović Šaponja