09. - 13. maj 2012. godine

Studenti Ekonomskog fakulteta pobednici Ekonomijade 2012

Na sportskim takmičenjima studenata ekonomskih fakulteta iz regiona - Ekonomijada 2012, studenti Ekonomskog fakulteta Subotica osvojili su ubedljivo I mesto u generalnom plasmanu. Ekonomijada je održana od 9. do 13. maja u Sunčevom Bregu, Bugarska uz učešće preko 700 studenata sa 10-tak fakulteta iz regiona. Naš fakultet predstavljalo je preko 50 sportista i veliki broj navijača. Uz studente bio je i stručni štab u sastavu: Prof. dr Aleksandar Grubor, mr Andrašić Slobodan i Wild Ronald.

Rezultati ekipa koje su učestvovale na Ekonomijadi sa Ekonomskog fakulteta Subotica su sledeći:

• ženska odbojka - I mesto,
  • muška odbojka - I mesto,
  • stoni tenis - I mesto,
  • šah - II mesto,
  • muška košarka - II mesto,
  • ženska košarka - II mesto,
  • mali fudbal - III mesto.

Pored izuzetnog sportskog rezultata studenti našeg Fakulteta pokazali su veliku složnost i drugarstvo i van sportskih terena, pa tako nije izostao dobar provod i druženje što potvrđuje i album sa fotografijama.

Album sa fotografijama - Ekonomijada 2012:
www.ef.uns.ac.rs/info/2012-06-05-ekonomijada-2012-album/index.html