08. - 12. maj 2013. godine

Studenti Ekonomskog fakulteta osvojili II mesto
na Ekonomijadi 2013 u Ulcinju

Na sportskim takmičenjima studenata ekonomskih fakulteta iz regiona - Ekonomijada 2013, studenti Ekonomskog fakulteta u Subotici osvojili su II mesto u generalnom plasmanu. Ekonomijada je održana od 8. do 12. maja u Ulcinju, uz učešće preko 1100 studenata sa fakulteta iz svih bivših jugoslovenskih republika. Naš fakultet predstavljalo je 54 sportista i veliki broj navijača. Uz studente bio je i stručni štab u sastavu: Prof. dr Aleksandar Grubor, dr Andrašić Slobodan i Wild Ronald.

Rezultati ekipa koje su učestvovale na Ekonomijadi sa Ekonomskog fakulteta u Subotici su sledeći:

• ženska košarka - I mesto,
  • stoni tenis - I mesto,
  • mali fudbal - II mesto,
  • muška odbojka - II mesto,
  • muški rukomet - II mesto,
  • šah - II mesto,
  • ženska odbojka - III mesto,
  • muška košarka - III mesto,

Pored odličnog sportskog rezultata studenti našeg Fakulteta pokazali su veliku složnost i drugarstvo i van sportskih terena, pa tako nije izostao dobar provod i druženje što potvrđuje i album sa fotografijama.