07. novembar 2013. godine

Osnovana studentska organizacija "Finansijski klub" ...

U utorak, 05.11.2013. godine održan je prvi sastanak nove studentske organizacije "Finansijski klub" koja studentima pruža priliku za dodatno ekonomsko i finansijsko obrazovanje, prve u Srbiji takvog tipa.

Ovom prilikom zahvaljujemo se svim studentima i asistentima, koji su došli da podrže ideju Finansijskog kluba, gde će svako moći da nađe svoju oblast interesovanja, da je razvija i da kao formirana akademska ličnost kroči u svet biznisa. Atmosfera je bila pozitivna, veliki broj studenata se učlanio i uspostavljeni su prvi kontakti. Uskoro nas očekuju prve radionice i predavanja, kako u Subotici, tako i u Novom Sadu. Početak jedne lepe priče je započet, naš zadatak će biti da je učinimo prepoznatljivom! Još jednom pozivamo sve zainteresovane studente da nam se pridruže (za sve dodatne informacije očekujemo vas u prostorijama SOEF-a i Studentskog parlamenta u Subotici i Novom Sadu).

Predsedništvo Finansijskog kluba u saradnji sa SOEF Subotica i Studentskim parlamentom