20. novembar 2013. godine

Održana prva radionica Finansijskog Kluba ...

U utorak, 19.11.2013. godine, smo imali priliku da prisustvujemo prvom skupu članova Finansijskog Kluba, povodom radionice održane od strane Svetozara Krunića, marketing menadžera najveće srpske internet kompanije "Infostud". Tema radionice je bila "Pisanje finansijskih planova u marketingu", gde nam je na prvom susretu Svetozar govorio o osnovama digitalnog marketinga sa aspekta jedne IT kompanije, marketing strategijama, metodologijama i mogućnostima koje nam pružaju društvene mreže na poslovnom planu. Na sledećem susretu ćemo obraditi metode planiranja i stvaranja budžeta, kao i detaljne analize kroz konkretnu dokumentaciju iz prakse, gde će svaki student imati ispred sebe date finansijske planove o kojima će Svetozar govoriti. Naredni susret je planiram za dve nedelje, a o detaljnim informacijama će studenti biti blagovremeno obavešteni.

Predsedništvo Finansijskog Kluba u saradnji sa SOEF Subotica i Studentskim parlamentom