23. januar 2014. godine

Promocija zbornika radova naučnog skupa Tehnologija, kultura i razvoj ...

20. naučni skup Tehnologija, kultura i razvoj koji je održan početkom septembra 2013. na Paliću, uz podršku Ekonomskog fakulteta u Subotici i Grada Subotica, kao glavnih suorganizatora, završen je promocijama zbornika radova.

Nakon promocije 18.12.2013. u SANU, Beograd, 23.1.2014. je održana vrlo uspešna promocija u plavoj većnici gradske kuće. Prisustvovali su profesori i studenti Ekonomskog fakulteta, predstavnici gradske uprave, nevladinih organizacija, privrede i medija. O skupu i zborniku radova je govorila Prof. dr Danica Drakulić, član programskog odbora i predsednik organizacionog odbora skupa.

Promovisala je naredni, 21. skup i teme skupa. Ove godine skup će se održati u Tivtu, CG, od 2-5.9. Osnovne teme skupa su:
  I tehnologija i preduzetništvo za održivi razvoj,
  Ii razvoj zasnovan na znanju: preduzetništvo u obrazovnom i istraživačkom sistemu.