28. mart 2014. godine

Rekonstruisani koševi na terenima kod Studentskog doma “Bosa Milićević” u Subotici ...

Poštovane kolege, ovim putem želimo da vas obavestimo o izvršenoj rekonstrukciji koševa na terenima kod studentskog doma “Bosa Milićević”. Rekonstrukcija je obuhvatila zamenu drvenih tabli novim tablama od pleksiglasa, kao i običnih obruča novim zglobnim obručima. Ispred Studentske organizacije Ekonomskog fakulteta (SOEF) i Studentskog parlamenta želimo da izrazimo nadu da će rekonstruisani koševi koristiti studentima za rekreaciju i druženju kroz sport.

U prilogu su i fotografije pre i posle rekonstrukcije koševa. Trudićemo se da i u budućnosti nastavimo sa aktivnostima ovakvog tipa kako bi podigli studentski standard na viši nivo.

Vaš SOEF i Studentski parlament