18. jun 2014. godine

Održan turnir u malom fudbalu u organizaciji SOEF-a i Studentskog parlamenta ...

Od ponedeljka 09.06. do petka 13.06.2014. godine u organizaciji SOEF-a i Studentskog parlamenta Ekonomskog fakulteta, na Đačkom igralištu u Novom Sadu održan je turnir u malom fudbalu u konkurenciji studenata Ekonomskog fakulteta.

Na turniru je učestvovalo 16 ekipa. Nakon završenog takmičenja u grupama u prva tri dana odigravanja turnira, u četvrtak je odigrano četvrtfinale, a u petak polufinale, kao i utakmice za treće mesto i finale.

Pobednik turnira je ekipa "Bagra s' agra", srebrna je ekipa "Sparta", a treće mesto je osvojila ekipa "Amateri". Cilj organizovanja ovog turnira je promovisanje zdravih stilova života i uključivanje studenata u procese organizacije različitih kulturnih i sportskih manifestacija, kao i kvalitetnije provođenje slobodnog vremena. Turnir je protekao u fer-plej igri i u lepom druženju.

Vaš SOEF i Studentski parlament

Zajednička fotografija učesnika turnira

I mesto - ekipa "Bagra s' agra"

II mesto - ekipa "Sparta"