Студијски програми

"Дан отворених врата" на Одељењу Суботичког Економског факултета у Новом Саду

Дана 16.04.2018.године Економски факултет у Суботици је на одељењу у Новом Саду организовао манифестацију ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА на којој су посетиоци - матуранти, родитељи, разредне старешине и други, имали прилику да изблиза виде како Факултет функционише, да се упознају са акредитованим студијским програмима који се могу студирати на њему, као и са капацитетима и ресурсима којима Факултет располаже.
Посетиоце Дана Отворених Врата је поздравио Продекан за основне и мастер студије проф.др Александар Чучковић, и секретар Студентског Парламента Алекса Радић који је присутним средњошколцима говорио о изазовима и лепотама студентског живота.
Посебан део манифестације чинило је проглашење победника такмичења у решавању студије случаја које је Економски факултет ове године по први пут организовао у средњим школама и на које су се одазвало преко 20 тимова из 14 средњих школа у Војводини. Сложену пословну ситуацију из праксе најкреативније и најдетаљније су решила 3 победничка тима и освојила вредне награде.
1. место FELICITY- Катарина и Кристина Буцу из Економско-Трговинске школе Јован Трајковић из Зрењанина;
2. место ЗМАЈ У ЗЕЛЕНИМ ЧАРАПАМА - Емилија Бастајић, Николина Николић, Предраг Стојисављевић, Славољуб Тришић, Немања Деспотовић из Техничке школе Миленко Веркић Неша из Пећинаца;
3. место ТРИО ФАНТАСТИКО - Кристина Варга, Милица Мартић и Марија Васиљевић из Економско-Трговинске школе из Куле.

У холу Факултета поред презентација студијских програма, матуранти су имали прилике да, уз послужење и опуштену атмосферу, упознају и друге студентске организације које постоје на Факултету као што су AIESEC, CeMAR, SOEF.