РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 6.9.2018. ГОДИНЕ - ДРУГИ КОНКУРСНИ РОК

Поштовани кандидати,

На овој страници можете да погледате распоред полагања пријемног испита који ће бити одржан у четвртак, 6.9.2018. године од 10:00 часова на Факултету у Суботици, на адреси Сегедински пут 9-11, Суботица,  као и на Одељењу Факултета у Новом Саду такође од 10:00, на адреси др Симе Милошевића 16, Нови Сад.

Уколико приметите било какву грешку (код Вашег имена, презимена, успеха из средње школе, предмета полагања, језика на којем се полаже тест), молимо Вас да нам то јавите путем електронске поште  stslsu@ef.uns.ac.rs, или путем телефона на број 062/474-060, најкасније до четвртка  6.9.2018. године до 09:00 часова.

У поруци наведите Ваше име и презиме, локацију полагања пријемног испита, конкурсни број и опис грешке.

Желимо Вам много успеха!

Распоред полагања пријемног испита у Суботици

Распоред полагања пријемног испита у Новом Саду

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА