Студијски програми

"Дан отворених врата" на Одељењу у Бујановцу, Суботичког Економског факултета

Дана 12.04.2018.године на одељењу у Бујановцу, Суботичког Економског факултета одржана је манифестација "дан отворених врата" намењена ученицима завршних разреда средњих школа.
Велики број матураната из Бујановачких средњих школа „Sezai Suroi“ и „Свети Сава“ имао је прилику да упозна капацитете факултета и услове студирања, а посебно детаљно им је презентован студијски програм "Међународна и европска економија и бизнис" који ће моћи студирати на јесен.
Матуранте, њихове професоре, и директоре школа срдачно је поздравио декан Економског факултета у Суботици проф. др Александар Грубор.
Своје млађе будуће колеге дочекали су и студенти одељења у Бујановцу презентујући им све лепоте студирања и студентског живота на одељењу.