efsu
 

Raspored NASTAVE za 4. godinu osnovnih akademskih studija u letnjem semestru 2016/2017. godine - NOVI SAD

 

 

 

Zajednički predmeti - OBAVEZNI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
STRATEGIJSKI MENADŽMENT Predavanje Ponedeljk 15:50-18:20 A1 AEA/EEB/PIS/TRG
Predavanje Petak 10:35-13:05 A2 FBO/MAR/MEN/RIR
Vežbe Utorak 08:00-10:30 A2 MAR/MEN/TRG
Vežbe Četvrtak 08:00-10:30 A2 FBO/PIS
Vežbe Četvrtak 10:35-13:05 A2 AEA/EEB/RIR


 

Početak stranice Na početak stranice  

Studijski program: Agrarna ekonomija i agrobiznis

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
POLJOPR. ZADRUGARSTVO I SAVETODAVSTVO Predavanje Sreda 10:35-13:05 S5  
Vežbe Utorak 13:15-15:45 L2  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
ETIKA POSLOVANJA Predavanje Sreda 08:00-09:35 S3  
Vežbe Sreda 09:45-11:20 S3  
 
EKONOMIJA JAVNOG SEKTORA Predavanje Sreda 13:15-15:45 S1  
Vežbe Ponedeljak 13:15-15:45 S1  
 
MENADŽMENT ŽIVOTNOM SREDINOM Predavanje Četvrtak 10:35-13:05 S2  
Vežbe Petak 14:05-15:45 S2  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

 

Studijski program: Evropska ekonomija i biznis

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MEĐUNARODNE FINANSIJE Predavanje Petak 08:00-10:30 A2  
Vežbe Petak 15:50-18:20 A2  
Vežbe Petak 13:15-15:45 A2  
 
KORPORATIVNO I INVESTICIONO BANKARSTVO Predavanje Ponedeljak 10:35-13:05 A1  
Vežbe Ponedeljak 13:15-15:45 A1 FBO
Vežbe Utorak 12:20-14:50 A1 EEB/RIR
 
EKONOMIJA JAVNOG SEKTORA Predavanje Sreda 13:15-15:45 S1  
Vežbe Ponedeljak 13:15-15:45 S1  
 
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
-          
         

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Finansije, bankarstvo i osiguranje

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MEĐUNARODNO BANKARSTVO Predavanje Sreda 13:15-15:45 A1  
Vežbe Ponedeljak 15:50-18:20 A1  
 
KORPORATIVNO I INVESTICIONO BANKARSTVO Predavanje Ponedeljak 10:35-13:05 A1  
Vežbe Ponedeljak 13:15-15:45 A1 FBO
Vežbe Utorak 12:20-14:50 A1 EEB/RIR
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
BANKARSKO I BERZANSKO PRAVO Predavanje Petak 15:00-16:35 S5  
Vežbe Petak 16:45-19:15 S5  
 
MEĐUNARODNE FINANSIJE Predavanje Petak 08:00-10:30 A2  
Vežbe Petak 15:50-18:20 A2  
Vežbe Petak 13:15-15:45 A2  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Marketing

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MARKETING MENADŽMENT Predavanje Sreda 13:15-15:45 S4  
Vežbe Petak 08:00-10:30 S4  
 
MENADŽMENT PRODAJE Predavanje Ponedeljak 15:00-17:30 S2  
Vežbe Četvrtak 10:35-13:05 S1  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
ORGANIZACIONO PONAŠANJE Predavanje Utorak 11:30-14:00 S2  
Vežbe Četvrtak 08:00-10:30 S2  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Menadžment

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
PROJEKTOVANJE ORGANIZACIJE Predavanje Ponedeljak 09:45-12:15 L2  
Vežbe Sreda 11:30-14:00 L2  
 
ORGANIZACIONO PONAŠANJE Predavanje Utorak 11:30-14:00 S2  
Vežbe Četvrtak 08:00-10:30 S2  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
-          
         

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Poslovni informacioni sistemi

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
OBJEKTNI SOFTVERSKI INŽINJERING Predavanje Utorak 11:30-13:05 S5  
Vežbe Utorak 08:50-11:20 L3  
 
SISTEMI POSLOVNE INTELIGENCIJE Predavanje Sreda 08:50-11:20 L1  
Vežbe Četvrtak 10:35-13:05 L3  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
ELEKTRONSKO UPRAVLJANJE LANCEM SNABDEVANJA Predavanje Utorak 13:15-14:50 L1  
Vežbe Utorak 15:00-17:30 L1  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Računovodstvo i revizija

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
KORPORATIVNO I INVESTICIONO BANKARSTVO Predavanje Ponedeljak 10:35-13:05 A1  
Vežbe Ponedeljak 13:15-15:45 A1 FBO
Vežbe Utorak 12:20-14:50 A1 EEB/RIR
 
REVIZIJA KOMJUTERSKIH INFORMACIONIH SISTEMA Predavanje Ponedeljak 08:00-10:30 L1  
Vežbe Sreda 08:00-10:30 L3  
Vežbe Sreda 10:35-13:05 L3  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
           
         

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Trgovina

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
POSLOVNA LOGISTIKA Predavanje Ponedeljak 12:20-14:50 S2  
Vežbe Petak 11:30-14:00 S3  
 
TRGOVINSKA POLITIKA Predavanje Utorak 15:00-17:30 S1  
Vežbe Ponedeljak 09:45-12:15 S2  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
ORGANIZACIONO PONAŠANJE Predavanje Utorak 11:30-14:00 S2  
Vežbe Četvrtak 08:00-10:30 S2  

  

 

Početak stranice Na početak stranice