efsu
 

Raspored NASTAVE za 3. godinu osnovnih akademskih studija u letnjem semestru školske 2016/2017. godine - SUBOTICA
 

 

 

Zajednički predmeti - OBAVEZNI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
PRINCIPI MARKETINGA Predavanje Ponedeljak 10:00-11:45 A1 Svi osim MAR i TRG
Vežbe Utorak 08:00-09:45 S3 AEA, RIR, MEN
Vežbe Sreda 09:00-10:45 A2 FBO, PIS, EEB
         
 
TEORIJA ORGANIZACIJE Predavanje Sreda 13:00-15:45 A1

        Svi studijski programi

Vežbe Ponedeljak 08:00-09:45 A1 MAR, MEN, EEB
Vežbe Ponedeljak 12:00-13:45 A1 FBO,RIR
Vežbe Ponedeljak 14:00-15:45 A1 PIS, AEA, TRG
         
         


 

Početak stranice Na početak stranice  

Studijski program: Agrarna ekonomija i agrobiznis

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
PROGRAMIRANJE RAZVOJA POLJOPRIVREDE Predavanje Četvrtak 11:00-12:45 S3  
Vežbe Petak 10:00-11:45 S5  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
EKONOMIKA I POLITIKA RURALNOG RAZVOJA Predavanja Četvrtak 09:00-10:45 S2  
Vežbe Utorak 10:00-11:45 S5  
 
MENADŽMENT PROIZVODNJE ORGANSKE HRANE Predavanja Sreda 08:00-09:45 S3  
Vežbe Sreda 10:00-11:45 L1  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

 

Studijski program: Evropska i međunarodna ekonomija i biznis

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
SOCIJALNA POLITIKA EVROPSKE UNIJE Predavanja Ponedeljak 12:00-13:45 S5  
Vežbe Ponedeljak 14:00-15:45 S5  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
AGRARNA POLITIKA EVROPSKE UNIJE Predavanja Četvrtak 13:00-14:45 S3  
Vežbe Petak 13:00-14:45 S4  
 
ETIKA POSLOVANJA Predavanja Četvrtak 09:00-10:45 S1  
Vežbe Četvrtak 11:00-12:45 S1  
 
INDUSTRIJSKA POLITIKA EVROPSKE UNIJE Predavanja Utorak 08:00-09:45 S6  
Vežbe Utorak 10:00-11:45 S6  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Finansije, bankarstvo i osiguranje

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
RAČUNOVODSTVO FINANSIJSKIH ORGANIZACIJA I JAVNOG SEKTORA Predavanje Utorak 10:00-11:45 A2  
Vežbe Petak 08:00-09:45 A4  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MARKETING U BANKARSTVU Predavanje Utorak 12:00-13:45 A4  
Vežbe Petak 12:00-13:45 S2  
 
ETIKA POSLOVANJA Predavanje Četvrtak 09:00-10:45 S1  
Vežbe Četvrtak 11:00-12:45 S1  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Marketing

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
PONAŠANJE POTROŠAČA Predavanje Ponedeljak 12:00-13:45 S2  
Vežbe Utorak 11:00-13:45 A3  
 
MARKETING USLUGA Predavanje Sreda 16:00-17:45 S1  
Vežbe Sreda 18:00-19:45 S1  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
 
POSLOVNA LOGISTIKA Predavanje Utorak 08:00-09:45 S1  
Vežbe Četvrtak 12:00-14:45 S6  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Menadžment

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MENADŽMENT INDUSTRIJSKIH SISTEMA Predavanje Ponedeljak 12:00-13:45 S4  
Vežbe Sreda 09:00-10:45 L3  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MENADŽMENT URBANOM SREDINOM Predavanje Četvrtak 09:00-10:45 S3  
Vežbe Ponedeljak 14:00-15:45 S8  
 
MENADŽMENT ŽIVOTNOM SREDINOM Predavanje Utorak 12:00-13:45 S2  
Vežbe Utorak 15:00-16:45 S2

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Poslovni informacioni sistemi

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
-          
         
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
POSLOVNI INFORMACIONI SISTEMI Predavanje Četvrtak 09:00-10:45 L1
Vežbe Petak 09:00-11:45 L5  
 
STRUKTURNA ANALIZA I DIZAJN Predavanje Sreda 11:00-12:45 S4  
Vežbe Petak 12:00-14:45 L4  
 
PROJEKTOVANJE BAZA PODATAKA Konsultativna nastava        
Konsultativna nastava        

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Računovodstvo i revizija

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
REVIZIJA Predavanje Sreda 09:00-10:45 S1  
Vežbe Sreda 11:00-12:45 S1  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
RAČUNOVODSTVO FINANSIJSKIH ORGANIZACIJA I JAVNOG SEKTORA Predavanje Utorak 10:00-11:45 A2  
Vežbe Petak 08:00-09:45 A4  

  

 

Početak stranice Na početak stranice

Studijski program: Trgovina

OBAVEZNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
ELEKTRONSKA TRGOVINA Predavanje Sreda 10:00-12:45 A3
Vežbe Utorak 09:00-10:45 L4  
 
MEĐUNARODNO POSLOVANJE Predavanje Utorak 13:00-14:45 S5  
Vežbe Četvrtak 08:00-09:45 S8  
IZBORNI PREDMETI
NAZIV PREDMETA OBLIK NASTAVE DAN VREME PROSTORIJA GRUPA
MARKETING USLUGA Predavanje Sreda 16:00-17:45 S1  
Vežbe Sreda 18:00-19:45 S1  
 
KOMERCIJALNO POZNAVANJE PROIZVODA Predavanja Četvrtak 10:00-11:45 S8  
Vežbe Četvrtak 12:00-13:45 S8  

  

 

Početak stranice Na početak stranice