Raspored ispita za 1. godinu Master akademskih studija na Odeljenju u Novom Sadu
Plan 2014.


Termini prijavljivanja ispita

 

Studijski program: Agrarna ekonomija i agrobiznis

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
    Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Svetski prehrambeni sistem
    Brankov dr Tatjana
09.02.
14:00 S1
- 27.06.
13:00 S2
20.07.
13:00 S1
11.09.
14:00 S5
28.09.
14:00 S5
Ekonomika agrarnih investicija
     Popović dr Rade
08.02.
09:00 S2
19.04.
13:00 L3

14.06.
09:00 S1

11.07.
09:00 S4
06.09.
09:00 S1
26.09.
09:00 S1
Agrobiznis strategija
    Birovljev dr Jelena
10.02.
09:00 S4
- 13.06.
09:00 S2
18.07.
09:00 S4
07.09.
09:00 S2
25.09.
09:00 S2
Rizici i osiguranje
    Vojinović dr Željko
08.02.
09:00 A2
- 14.06.
14:00 A2
19.07.
10:00 A1
06.09.
12:00 A1
27.09.
10:00 A1
Poljoprivredna trgovina i trgovinska politika
    Lovre dr Koviljko
14.02.
09:00 S1
11.04.
08:00 S5

23.06.
08:00 S2

18.07.
08:00 S2
01.09.
08:00 S2
15.09.
09:00 S1
Ekonomski razvoj agroprivrede Srbije
    Brankov dr Tatjana
09.02.
14:00 S1
18.04.
14:00 L2
27.06.
13:00 S2
20.07.
13:00 S1
11.09.
14:00 S5
28.09.
14:00 S5
Višekriterijumsko odlučivanje
    Sedlak dr Otilija
    Stojić dr Dragan
02.02.
11:00 A1,A2,S3,S4
- 08.06.
08:00 A1
06.07.
08:00 A2
31.08.
08:00 A2,S3,S4
21.09.
08:00 A2



Studijski program:
Evropska i međunarodna ekonomija i biznis

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
   Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Makrometrija
  
Josifidis dr Kosta
30.01.
18:00 A2
- 15.06.
16:00 L1
11.07.
18:30 L1
28.08.
18:30 A2
27.09.
09:00 L1
Poreski sistem i politika EU
    Milenković dr Ivan
14.02.
09:00 S3
11.04.
08:00 A2
20.06.
08:00 A2
17.07.
08:00 S4
11.09.
09:00 A1
20.09.
09:00 A2
Makroekonomija EU
    Josifidis dr Kosta
30.01.
18:00 A2
- 22.06.
18:30 A2
 
10.07.
18:30 A2
28.08.
18:30 A2
25.09.
18:30 A2
Statatistika i ekonometrija finansijskih tržišta
   
Savić dr Mirko
    Gvozdenović dr Nebojša
09.02.
09:00 L1,L3
10.04.
08:00 L1,L3
22.06.
09:00 L1,L3
12.07.
09:00 L1,L3
30.08.
09:00 L1,L3
28.09.
09:00 L,L3
Finansijsko restruktuiranje firmi
    Mirović dr Vera

06.02.
09
:00 A1,A2,S3,S4

12.04.
09:00 A1

07.06.
09:00 A1

17.07.
16:00 A1,A2

06.09.
09:00 A1
27.09.
13:30
A1,A2
Mikroekonomski modeli 
    Trivić dr Nada
13.02.
08:00 A1
- 19.06.
11:00 A2
07.07.
09:00 A2
05.09.
09:00 A1
19.09.
09:00 A1
Regionalna ekonomija EU
    Adžić dr Sofija
10.02.
09:00 S1
- 23.06.
08:00 S1
18.07.
08:00 S1
08.09.
08:00 S1
27.09.
08:00 S5


 


Studijski program: Finansije, bankarstvo i osiguranje

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
    Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Rizici i osiguranje
    Vojinović dr Željko
   
08.02.
09:00 A2
- 14.06.
14:00 A2
19.07.
10:00 A1
06.09.
12:00 A1
27.09.
10:00 A1
Strategijski menadžment banaka
    Zelenović dr Vera
13.02.
15:00 S4
11.04.
09:00 S4
27.06.
09:00 S4
14.07.
09:00 A1
07.09.
15:00 A1
29.09.
09:00 A1
Interna revizija
    Jakšić dr Dejan
    Mijić dr Kristina
17.02.
08:00 S1
19.04.
08:00 L3

09.06.
08:00 L3

10.07.
08:00 L3
29.08.
09:30 L3
20.09.
08:00 L3
Agrobiznis strategija
    Birovljev dr Jelena
10.02.
09:00 S4
- 13.06.
09:00 S2
18.07.
09:00 S4
07.09.
09:00 S2
25.09.
09:00 S2
Bankarsko pravo
    Dukić Mijatović dr Marijana
17.02.
11:00 A1
- 26.06.
09:00 A2
20.07.
09:00 A2
08.09.
09:00 A2
28.09.
09:00 A2
Statistika i ekonometrija finansijskih tržišta
   
Savić dr Mirko
    Gvozdenović dr Nebojša
09.02.
09:00 L1,L3
10.04.
08:00 L1,L3
22.06.
09:00 L1,L3
12.07.
09:00 L1,L3
30.08.
09:00 L1,L3
28.09.
09:00 L,L3
Finansijsko restruktuiranje firmi
    Mirović dr Vera

06.02.
09:00 A1,A2,S3,S4

12.04.
09:00 A1

07.06.
09:00 A1

17.07.
16:00 A1,A2

06.09.
09:00 A1
27.09.
13:30
A1,A2



 

 

Studijski program: Marketing

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
    Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Poslovno pregovaranje
    Sudarević dr Tomislav
13.02.
09:00 S2
10.04.
09:00 S4

16.06.
09:00 S2

10.07.
09:00 S1
01.09.
09:00 A1
22.09.
09:00 S3
Globalni marketing
    Grubor dr Aleksandar
08.02.
09:00 A1
12.04.
10:00 S1
14.06.
09:00 A1
12.07.
14:00 A1,A2
30.08.
09:00 A1
20.09.
09:00 A1
Direktni marketing
    Kovač Žnideršić dr Ružica
    Marić dr Dražen
17.02.
10:00 S3
-

20.06.
14:00 S3

18.07.
09:00 A2
05.09.
12:00 A2
27.09.
09:00 A2
Menadžment prodaje   
    Grubor dr Aleksandar
08.02.
09:00 A1
- 14.06.
09:00 A1
12.07.
14:00 A1
30.08.
09:00 A1
20.09.
09:00 A1
Poslovni marketing   
    Sudarević dr Tomislav
07.02.
09:00 A1
10.04.
09:00 S4

16.06.
09:00 S2

17.07.
09:00 A1
11.09.
09:00 S4
22.09.
09:00 S3
Predviđanje i prognostika
    Dobrodolac Šeregelj dr Tinde
06.02.
09:00 L1
- 08.06.
11:00 A2
06.07.
11:00 A2
31.08.
11:00 A2,S3,S4
21.09.
11:00 A2,S2
Metode i tehnike analize poslovnih podataka
    Bošnjak dr Zita
14.02.
09:00 L1
-

15.06.
09:00 S1,L1

07.07.
09:00 S1,L1
04.09.
09:00 L1
15.09.
09:00 L1

 

 


Studijski program: Menadžment

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
    Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Savremeni menadžment
    Leković dr Božidar
14.02.
09:00 A1
21.04.
13:15 A1,A2
13.06.
09:00 A1
04.07.
09:00 A1
29.08.
09:00 A1,A2
19.09.
09:00 A1,A2
Strategijski menadžment banaka
    Zelenović dr Vera
13.02.
15:00 S4
11.04.
09:00 S4
27.06.
09:00 S4
14.07.
09:00 A1
07.09.
15:00 A1
29.09.
09:00 A1
Menadžment inovacija
    Bobera dr Dušan
07.02.
08:00 A2
- 14.06.
09:00 S3
11.07.
09:00 S3
12.09.
09:00 A2
26.09.
09:00 S3
Performans menadžment
    Marić dr Slobodan
14.02.
09:00 A1
- 13.06.
09:00 A1
04.07.
09:00 A1
29.08.
09:00 A1,A2
19.09.
09:00 A1,A2
Teorije troškova
 
  Tomić dr Slavica
    
Komazec dr
Ljubica
09.02.
09:00 A2
08.04.
10:00 A1

16.06.
09:00 S3,S4

13.07.
09:00 S3,S4
08.09.
09:00 S3,S4
28.09.
09:00 S3,S4
Menadžment u turizmu
    Boljević dr Agneš
08.02.
09:00 S5
22.04.
08:00 A1

13.06.
15:00 A1

04.07.
15:00 A1

29.08.
12:00 A1
19.09.
13:00 A1
Modeliranje razvoja turizma i ugostiteljstva
    Tomić dr Slavica
09.02.
09:00 A2
-

15.06.
09:00 S3

13.07.
09:00 S3
08.09.
09:00 S4
28.09.
09:00 S3,S4


 

 

 

Studijski program: Poslovni informacioni sistemi

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
   Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Modelovanje poslovnih procesa
   Tumbas dr Pere
   Matković dr Predrag
07.02.
09:00 S3
18.04.
09:00 L3
20.06.
09:00 S3
14.07.
09:00 S1,L1
05.09.
09:00 S3,L1
21.09.
09:00 S3,L1
Metode i tehnike analize poslovnih podataka
    Bošnjak dr Zita
14.02.
09:00 L1
-

15.06.
09:00 S1,L1

07.07.
09:00 S1,L1
04.09.
09:00 L1
15.09.
09:00 L1
Upravljanje projektima IS
   Ćirić dr Zoran
08.02.
10:00 L2
19.04.
11:30 SL
30.06.
11:00 L2
12.07.
11:00 L2
06.09.
11:00 L2
21.09.
09:00 L2
Sistemi upravljanja performansama
    Šereš dr Laslo
13.02.
09:00 L2
- 21.06.
09:00 L1
17.07.
09:00 L1
01.09.
08:00 L2
21.09.
09:00 S3,L1
Elektronsko upravljanje lancem snabdevanja
    Trninić dr Jelica
06.02.
09:00 L2
11.04.
08:00 A1,L1,L2,L3

09.06.
09:00 S4,L2

04.07.
09:00 L2
29.08.
09:00 S2,L2
29.09.
09:00 S4
Poslovno pregovaranje
    Sudarević dr Tomislav
13.02.
09:00 S2
10.04.
09:00 S4

16.06.
09:00 S2

10.07.
09:00 S1
01.09.
09:00 A1
22.09.
09:00 S3
Finansijsko izveštavanje po segmentima poslovanja
   Petkovič dr Đerđi
13.02.
09:00 S3
13.04.
09:00 S1
08.06.
15:30 A1
13.07.
14:00 A1
28.08.
12:00 A1,A2
27.09.
15:00 S4



Studijski program: Računovodstvo i revizija

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
   Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4

Finansijsko izveštavanje i MRR
   Dmitrović-Šaponja dr Ljiljana

14.02.
08:00 S2
21.04.
10:00 S3
12.06.
08:00 A1
03.07.
08:00 A1
28.08.
08:00 A1
18.09.
10:00 A1,A2
Revizija javnog sektora
   Andrić dr Mirko
   Vuković dr Bojana
06.02.
09:00 L3
- 19.06.
13:00 A1
11.07.
16:00 A1
04.09.
08:00 A1
25.09.
15:00 A1,A2,S3,S4
Finansijsko izveštavanje po segmentima poslovanja
   Petkovič dr Đerđi
13.02.
09:00 S3
13.04.
09:00 S1
08.06.
15:30 A1
13.07.
14:00 A1
28.08.
12:00 A1,A2
27.09.
15:00 S4
Interna revizija
    Jakšić dr Dejan

    Mijić dr Kristina
17.02.
08:00 S1
19.04.
08:00 L3

09.06.
08:00 L3

10.07.
08:00 L3
29.08.
09:30 L3
20.09.
08:00 L3
Menadžment fiskalnih finansija - - - - - -
Strategijsko upravljačko računovodstvo - - - - - -
Strategijski menadžment banaka
    Zelenović dr Vera   
13.02.
15:00 S4
11.04.
09:00 S4
27.06.
09:00 S4
14.07.
09:00 A1
07.09.
15:00 A1
29.09.
09:00 A1


 


Studijski program: Trgovina

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Metodologija naučno istraživačkog rada
   Balj dr Branko
11.02.
08:00 S4
22.04.
08:00 S4
24.06.
08:00 A1
15.07.
08:00 S4
09.09.
08:00 A1
23.09.
08:00 S4
Međunarodno poslovno pregovaranje
   Đuranović dr Dragan
   Marić dr Radenko
09.02.
09:00 S2
19.04.
08:00 S1
15.06.
09:00 S2
20.07.
09:00 S1
01.09.
09:00 S5
25.09.
09:00 S5
Menadžment odnosima sa kupcima
   
Vukmirović dr Goran
06.02.
11:00 S5
  07.06.
13:00 S1
03.07.
10:00 S1
11.09.
09:00 S5
22.09.
12:00 S1
Direktni marketing
    Končar dr Jelena
10.02.
09:00 A1
21.04.
08:00 S4
23.06.
09:00 S4
14.07.
09:00 S4
08.09.
09:00 A1
29.09.
09:00 S4
Globalni marketing
    Grubor dr Aleksandar
08.02.
09:00 A1
12.04.
10:00 S1
14.06.
09:00 A1
12.07.
14:00 A1,A2
30.08.
09:00 A1
20.09.
09:00 A1
Menadžment maloprodaje
    Končar dr Jelena
10.02.
09:00 A1
- 23.06.
09:00 S4
14.07.
09:00 S4
08.09.
09:00 A1
29.09.
09:00 S4
Strategijski menadžment banaka
    Zelenović dr Vera
13.02.
15:00 S4
11.04.
09:00 S4
27.06.
09:00 S4
14.07.
09:00 A1
07.09.
15:00 A1
29.09.
09:00 A1
Multivarijaciona statistička analiza
   Savić dr Mirko
07.02.
08:00 L1
- 22.06.
09:00 L1
12.07.
09:00 L1,L3
30.08.
09:00 L1,L3
28.09.
09:00 L,L3




Studijski program: Logistika sistema u ekonomiji

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Strategijski menadžment banaka
    Vunjak dr Nenad
    Zelenović dr Vera
06.02.
17:00 S5
  15.06.
17:00 S5
     
Integrisana marketing logistika
   Grubor dr Aleksandar
08.02.
17:00 S5
  14.06.
09:00 A1
12.07.
14:00 A1
   
Menadžment kvaliteta u logističkim sistemima
    Borut dr Jereb
10.02.
17:00 S5
  23.06.
17:00 S5
     
Modeliranje u logistici
    Kramberger dr Tomaž
13.02.
17:00 S5
  09.06.
17:00 S5
     
Korporativne finansije
    Vunjak dr Nenad
    Birovljev dr Jelena
06.02.
17:00 S5
  15.06.
17:00 S5
     
Korporativno i investiciono bankarstvo
 
Vunjak dr Nenad
06.02.
17:00 S5
  15.06.
17:00 S5
     
Planiranje logističkih centara
    Topolšek dr Darja
18.02.
08:00 S5
  21.06.
17:00 S5
     
Međunarodna poslovna logistika
   Rossi dr Bojan
17.02.
17:00 S1
  26.06.
17:00 S5