Raspored ispita za 2. godinu osnovnih akademskih studija na Fakultetu u Subotici
Plan 2014.


Termini prijavljivanja ispita
 

 Zajednički predmeti

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Principi menadžmenta
   Leković dr Božidar
30.01.
09:00 A1
20.04.
09:00 A2
14.06.
09:00 A1
03.07.
09:00 A1
28.08.
09:00 A1
18.09.
09:00 A1
Statistika
   Savić dr Mirko
   Dobrodolac Šeregelj dr Tinde
02.02.
13:00 A1

08.02.
12:00 L1 L5 S4
11.04.
09:00 A1 A2 A3
08:00 L5
09.06.
09:00 A1 A2 A3 A4 L5
07.07.
09:00 A1 A2 A3 A4 L5
01.09.
09:00 A1 A2 A3
27.09.
12:00
A2
Privredni sistem i ekonomska politika
    Adžić dr Sofija
17.02.
09:00 A1
09.04.
09:00 A1
ili
13.04.
09:00 A1
22.06.
09:00 A2
10.07.
09:00 A1
30.08.
09:00 A1
19.09.
09:00 A1
Finansije
   Milenković dr Ivan
10.02.
11:00 A1
10.04.
11:00 A1
19.06.
11:00 A1
18.07.
11:00 A1
12.09.
11:00 A1
25.09.
11:00 A1
Bankarstvo
   Vunjak dr Nenad
07.02.
09:00 A1
- 12.06.
09:00 A1
04.07.
09:00 A1
05.09.
09:00 A3
20.09.
09:00 A1
Kolektivni i individualni sportovi
   Andrašić dr Slobodan
07.02.
12:00 S2
- 08.06.
12:00 S1
04.07.
12:00 S1
29.08.
12:00 S4
21.09.
12:00 S1
Sportski menadžment
   Andrašić dr Slobodan
07.02.
12:00 S2
- 08.06.
12:00 S1
04.07.
12:00 S1
29.08.
12:00 S4
21.09.
12:00 S1
Aktivnosti u prirodi
   Andrašić dr Slobodan
07.02.
12:00 S2
- 08.06.
12:00 S1
04.07.
12:00 S1
29.08.
12:00 S4
21.09.
12:00 S1
Engleski jezik 2
   Trninić Janjić Zora
31.01.
10:00 A2
- 23.06.
10:00 A4
13.07.
10:00 A3
08.09.
12:00 A2
22.09.
10:00 A3
Nemački jezik 2
    Breu mr Aleksandra
31.01.
10:00 A3
- 20.06.
11:00 A4
13.07.
14:00 A2
08.09.
12:00 A3
22.09.
10:00 A4

 

 

Studijski program: Agrarna ekonomija i agrobiznis

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Farm menadžment
     Popović dr Rade
06.02.
09:00 S4
21.04.
09:00 S1
13.06.
09:00 S4
12.07.
09:00 S4
31.08.
12:00 S4
27.09.
09:00 S4
Ekonomika i politika agrarnog razvoja
     Zekić dr Stanislav
14.02.
11:00 S3
- 21.06.
09:00 S3
17.07.
09:00 S8
11.09.
12:00 S4
28.09.
09:00 S4
Finansijske berze
      Pjanić dr Miloš
      Mirović dr Vera
31.01.
13:00 A1
- 10.06.
09:00 A1
05.07.
12:00 A2
04.09.
09:00 A3
26.09.
09:00 S3
Evropske integracije
   
Josifidis dr Kosta
   
08.02.
09:00 S4
- 26.06.
09:00 A3
19.07.
10:00 S2
29.08.
09:00 S2
29.09.
09:00 S2



Studijski program:
Evropska i međunarodna ekonomija i biznis

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Evropske integracije
   
Josifidis dr Kosta
08.02.
09:00 S4
- 26.06.
09:00 A3
19.07.
10:00 S2
29.08.
09:00 S2
29.09.
09:00 S2
Ekonomija rada Evropske unije
    Supić dr Novica
14.02.
09:00 S6
- 15.06.
09:00 S2
17.07.
12:00 S2
11.09.
12:00 S5
15.09.
09:00 S2
Finansijske tržišta
     Mirović dr Vera
07.02.
12:00 A1 A2 A3
- 08.06.
09:00 A1 A2
20.07.
09:00 A1
07.09.
09:00 A1
28.09.
09:00
A1
Finansijske berze
      Pjanić dr Miloš
      Mirović dr Vera

   
31.01.
13:00 A1
- 10.06.
09:00 A1
05.07.
12:00 A2
04.09.
09:00 A3
26.09.
09:00 S3


Studijski program: Finansije, bankarstvo i osiguranje

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Osiguranje
   Vojinović dr Željko
09.02.
09:00 A2
18.04.
11:00 S8
24.06.
09:00 A1
15.07.
09:00 A1
11.09.
09:00 A2
28.09.
09:00 A3
Finansijske berze
      Pjanić dr Miloš
      Mirović dr Vera
31.01.
13:00 A1
- 10.06.
09:00 A1
05.07.
12:00 A2
04.09.
09:00 A3
26.09.
09:00 S3
Evropske integracije
   
Josifidis dr Kosta
08.02.
09:00 S4
- 26.06.
09:00 A3
19.07.
10:00 S2
29.08.
09:00 S2
29.09.
09:00 S2
Ekonomija rada Evropske unije
    Supić dr Novica
14.02.
09:00 S6
- 15.06.
09:00 S2
17.07.
12:00 S2
11.09.
12:00 S5
15.09.
09:00 S2



 

Studijski program: Marketing

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Marketing istraživanje
   Kovač Žnideršić dr Ružica
   Đokić dr Nenad
09.02.
09:00 A3
- 21.06.
13:00 S1
05.07.
09:00 S3
11.09.
09:00 S3
27.09.
09:00 S5
Menadžment proizvoda
    Grubor dr Aleksandar
    Milićević dr Nikola
13.02.
09:00 S3
- 27.06.
09:00 S3
11.07.
09:00 S5
06.09.
09:00 S2
26.09.
09:00 S5
Menadžment ljudskih resursa
    Slavić dr Agneš
13.02.
09:00 A4
12.04.
09:00 S8
07.06.
09:00 A3
19.07.
09:00 A3
07.09.
09:00 S3
29.09.
09:00 S8
Ekonomija rada Evropske unije
    Supić dr Novica
14.02.
09:00 S6
- 15.06.
09:00 S2
17.07.
12:00 S2
11.09.
12:00 S5
15.09.
09:00 S2

 

 

Studijski program: Menadžment

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Menadžment ljudskih resursa
    Slavić dr Agneš
13.02.
09:00 A4
- 07.06.
09:00 A3
19.07.
09:00 A3
07.09.
09:00 S3
29.09.
09:00 S8
Projektni menadžment
    Bobera dr Dušan
06.02.
09:00 S3
21.04.
09:00 S2
13.06.
09:00 S3
12.07.
09:00 S3
05.09.
12:00 S6
27.09.
09:00 S6
Finansijske berze
      Pjanić dr Miloš
      Mirović dr Vera
31.01.
13:00 A1
- 10.06.
09:00 A1
05.07.
12:00 A2
04.09.
09:00 A3
26.09.
09:00 S3
Ekonomija rada Evropske unije
    Supić dr Novica
14.02.
09:00 S6
- 15.06.
09:00 S2
17.07.
12:00 S2
11.09.
12:00 S5
15.09.
09:00 S2

 

 

Studijski program: Poslovni informacioni sistemi

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Baze podataka
    Bošnjak dr Saša
09.02.
09:00 L5
- 16.06.
09:00 L5
14.07.
09:00 L5
08.09.
09:00 L5
16.09.
09:00 L5
Razvoj informacionih sistema
 
Tumbas dr Pere
   Matković dr Predrag
06.02.
09:00 S6
- 21.06.
09:00 S6
17.07.
09:00 S3
06.09.
09:00 S5
27.09.
11:00 S1
Menadžment ljudskih resursa
    Slavić dr Agneš
13.02.
09:00 A4
12.04.
09:00 S8
07.06.
09:00 A3
19.07.
09:00 A3
07.09.
09:00 S3
29.09.
09:00 S8
Projektni menadžment
    Bobera dr Dušan 
06.02.
09:00 S3
21.04.
09:00 S2
13.06.
09:00 S3
12.07.
09:00 S3
05.09.
12:00 S6
27.09.
09:00 S6


 

Studijski program: Računovodstvo i revizija

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Upravljačko računovodstvo
    Dmitrović dr Ljiljana
14.02.
12:00 A4
- 13.06.
09:00 A2
12.07.
09:00 A2
01.09.
12:00 A4
26.09.
12:00 A3
Upravljanje investicijama
     Vojinović dr Željko
09.02.
09:00 A2
18.04.
11:00 S8
24.06.
12:00 A1
15.07.
12:00 A1
11.09.
12:00 A2
28.09.
12:00 A3
Teorija i politika bilansa
     Romić dr Lidija
13.02.
09:00 S8
- 15.06.
09:00 S5
17.07.
09:00 S1
04.09.
09:00 S1
29.09.
09:00 S1
Finansijske berze
      Pjanić dr Miloš
      Mirović dr Vera
31.01.
13:00 A1
- 10.06.
09:00 A1
05.07.
12:00 A2
04.09.
09:00 A3
26.09.
09:00 S3

 

 

Studijski program: Trgovina

Naziv predmeta
    Ispitivač
Januarsko-februarski
30.01. - 19.02.
Aprilski
08.04. - 22.04.
Junski
07.06. - 28.06.
Julski
03.07. - 21.07.
Septembarski
28.08. - 12.09.
Oktobarski
15.09. - 30.09.
Kanali marketinga
    Končar dr Jelena 
08.02.
09:00 S6
19.04.
11:00 A3
26.06.
09:00 S6
17.07.
09:00 S6
06.09.
12:00 S6
28.09.
12:00 S6
Marketing i menadžment trgovinskih kompanija
    Vukmirović dr Goran
14.02.
09:00 S5
- 27.06.
09:00 S6
11.07.
11:00 S6
07.09.
12:00 S6
29.09.
09:00 S6
Projektni menadžment
    Bobera dr Dušan
06.02.
09:00 S3
21.04.
09:00 S2
13.06.
09:00 S3
12.07.
09:00 S3
05.09.
12:00 S6
27.09.
09:00 S6
Ponašanje potrošača
     Kovač Žnideršić dr Ružica
   
 Marić dr Dražen
09.02.
09:00 A3
- 13.06.
09:00 S6
04.07.
09:00 S8
31.08.
09:00 S5
28.09.
09:00 S3