Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Meet Your Mentor

“Meet Your Mentor” програм креиран је ради пружања менторске подршке младима у области запошљавања и каријерног развоја.

Базира се на повезивању студената са једним од сениор менаџера компаније British American Tobacco, који затим преносе своје искуство и усмеравају студенте у њиховим каријерним плановима кроз четири онлине састанка/сесије.

Последња сесија је организована као симулација разговора за посао, након ког студенти од ментора добијају детаљне повратне информације.

Идеја је пружање квалитетног темеља за будуће запослење и прилику да кроз повезивање са менторима стекну непосредно искуство и конкретне савете везане за каријерне планове студената.

Пријаве за конкурс су отворене до 21.10.2021, слањем мотивационог писма и биографије на е-маил адресу: nevena_matejic@bat.com

Више информација у прилогу: