Почетна страница Студенти Обавештења ИНФОРМАЦИЈА О ДРУГОМ КОНКУРСНОМ РОКУ ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ

Обавештавају се заинтересовани кандидати да ће предаја документације за други конкурсни рок за упис на мастер акдемске студије бити у суботу 26. октобра 2019. године (од 9-13 часова).

Слободна места по студијским програмима и локацијама биће утврђена након завршетка уписа у првом конкурсном року. Текст конкурса ће благовремено бити постављен на сајт факултета.

За кандидате који су претходни ниво студија завршили на другом факултету, полагање допунских програмских садржаја ће се одржати у понедељак, 28. октобра 2019. године од 10:00 часова.

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА