Рок за одбрану завршних, дипломских и мастер радова

Поштоване колеге,

Крајњи рок за одбрану завршних, дипломских и мастер радова је 21. фебруар 2020. године, како студенти не би имали обавезу плаћања ЕСПБ бодова за неодбрањени рад.

При предаји радова молимо Вас да се придржавате процедуре која је наведена на следећем линку:

Пре одбране рада студенти су у обавези да изврше уплату за школарину, партиципацију и све трошкове у поступку одбране дипломског рада.

Обратите пажњу да се уплата за израду дипломе у износу од 1.700,00 динара не врши Економском факултету у Суботици него Универзитету у Новом Саду на текући рачун 840‐631666‐25 уз модел 97 и позив на број 05101636534.

Све остале уплате је потребно извршити на текући рачун Економског факултета у Суботици уз уплату по моделу 97 и лични позив на број.

Студентска служба