Летња Школа "Rochus & Beatrice Mummert" Ассоцијације 2020

Aлумни Aсоцијација (Rochus und Beatrice Mummert-Stiftung e.V: https://mummert-alumni.de) организује различите активности како би младе из централне и југоисточне Европе охрабрила и утицала на њихову позитивну промену. Ове године, по трећи пут, организује у Немачкој једнонедељну летњу школу за талентоване студенте завршних година, апсолвенте и мастер студенте.

"Наш циљ је да дамо што већем броју студената могућност да буду део ове летње школе и раде на својим лидерским способностима, као и стекну релевантна стручна зњања и прошире интернационалну мрежу познанстава и контаката. Због тога бисмо желели да привучемо Вашу пажњу овим е-маилом и замолимо за Вашу подршку у информисању наше циљне групе о овој могућности усавршавања. Пријаве за догађај су до 12. априла, па позивано све младе у овом периоду да се пријаве.", наводе из Aсоцијације.

У прилогу (овом линку) се налази информативни материјал који је у ту сврху креиран.

линк ка Facebook догађају

А за сва додатна питања обратите се Сањи Вуканић, Регионалном координатору.