Овера летњег семестра школске 2020/2021. године

Редовна овера летњег семестра школске 2020/2021. године траје у периоду од понедељка 31. маја 2021. године до петка 11. јуна 2021. године.
Студенти нису у обавези да семестар овере доласком на шалтер Студентске службе. Довољно је да у року предвиђеном за редовну оверу семестра изврше уплату у износу од 1.700,00 динара (модел 97 из навођење личног позива на број). Уколико се уплата за оверу семестра не изврши у наведеном року, накнадна овера семестра се наплаћује у износу од 3.500,00 динара (по завршетку редовне овере разлика у износу од 1.800,00 динара ће бити придодата на студенски рачун).
Да би уплата за оверу семестра у износу од 1.700,00 динара била адекватно евидентирала на студентском рачуну, и да би семестар био оверен, потребно је да се испуне следећи услови:

Уколико студент изврши уплату у износу од 1.700,00 динара за оверу семестра у предвиђеном року за редовну оверу семестра, а претходно нису измирене све доспеле рате школарине и партиципације, овера семестра неће бити наплаћена, а самим тим ће се сматрати да овера није извршена.