Курс енглеског језика

Економски факултет у Суботици организује за своје студенте бесплатан курс енглеског језика који ће водити гостујући предавач и изворни говорник енглеског језика Џексон Гилфорд.

Почетак курса је планиран за зимски семестар и имаће свој наставак у летњем семестру. Часови ће се одржавати два пута недељно у трајању од сат времена у просторијама Факултета у Суботици и Новом Саду. Тачан распоред ће бити састављен на основу броја заинтересованих полазника у договору са предавачем.

Фокус курса ће да буде на унапређењу свих језичких вештина кроз разноврсне наставне активности. Похађање курса представља драгоцену прилику за рад и сарадњу са предавачем чији је матерњи језик енглески. Као резултат, полазници могу да очекују значајан помак у познавању и употреби енглеског језика.

С обзиром на то да предавач не говори ни један од језика у званичној употреби на нашим просторима, неопходан услов за пријаву на курс је одређено предзнање енглеског језика. Сви заинтересовани полазници ће приликом првог сусрета са предавачем бити тестирани и, уколико постоји потреба за тим, подељени у групе на основу постојећег нивоа знања.

Похађање курса је бесплатно. Пријављивање на курс траје до 22. октобра, и може се извршити путем следећих линкова:

Пријава за курс у Суботици

Пријава за курс у Новом Саду