Позив студентима за пријаву за доделу признања за врхунске резултате постигнуте на европским и светским такмичењима у школској 2020/2021. години

На основу члана 5 став 1 Правилника о награђивању студената (Сенат Универзитета, 31.10.2019. године, измене и допуне 27.2.2020. године), којим су утврђене врсте награда које се додељују студентима, као и услови, поступак и начин њиховог додељивања, Економски факултет у Суботици, Универзитета у Новом Саду, позива студенте да изврше пријаву за доделу Признања за врхунске резултате постигнуте на европским и светским такмичењима.

Признања се додељују студентима основних академских студија или интегрисаних студија који су освојили прво, друго или треће место на европским и светским такмичењима у претходној школској години (школска 2020/2021. година), а најкасније до 30. септембра текуће године.

Одлуку о додели признања доноси Сенат Универзитета у Новом Саду.

Предлози за све врсте награда подносе се на Обрасцу 3, уз који се доставља пратећа документација, утврђена Правилником за сваку врсту награде.

Рок за пријаву: 15. октобар 2021. године

Пријаву је потребно послати на следећи мејл: stslsu@ef.uns.ac.rs

Обрасци за предлагање кандидата за доделу појединих врста награда доступни су за преузимање на сајту Универзитета:

Правилник о награђивању студената доступан је за преузимање на сајту Универзитета:

Студентска служба