Почетна страница За будуће студенте Обавештења Обавештење

Обавештење о начину предаје документације на Конкурс за упис студената на мастер академске студије у школској 2021/2022. години

Пријава кандидата за Суботицу и Нови Сад је могућа на један од два начина:
    1. Личнa предајa документације на Факултету (радни дан од 10:00 до 14 часова на шалтерима Студентске службе у Суботици или на Одељењу факултета у Новом Саду) , или
    2. „Online“ пријава - без доласка на Факултет (информације и упутство за „Online“ пријаву)

Кандидат бира један од два понуђена начина пријаве, није могућа пријава на оба начина истовремено.
Пријава кандидата на Одељењу факултета у Бујановцу могућа је једино путем личне предаје документације на Одељењу Факултета (радни дан од 10:00 до 14 часова на шалтеру Студентске службе)
Пријава кандидата ће се вршити од среде 15. септембра до петка 15. октобра 2021. године до 15:00 часова.

За информацијe о упису посетите страницу ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ