Обавештење – летња студентска пракса 2018.

Обавешавамо студенте треће и четврте године Економског факултета у Суботици да могу да се пријаве за обављaње летње студентске праксе у трајању од две недеље. Списак предузећа са којима Факултет има остварену сарадњу са прегледом броја слободних места, дат је у линку испод.

Студент има право да праксу обави у било ком другом предузећу које није на списку и има обавезу да се пријави као и сви други студенти.

Студенти чија је стручна пракса у току или је завршена у компанијама које су се у овој школској години оглашавале путем сајта Факултета или Фејсбук странице, такође имају обавезу да се пријаве.

Документацију о обављеној пракси подносе сви студенти који су на било који начин обавили праксу, и то: у предузећима које је контактирао и обезбедио Економски факултет у Суботици, у предузећима које су студенти сами одабрали и контактирали и свим осталим предузећима који су преко сајта или Фејсбук странице Факултета огласили позив за праксу у текућој школској години.

Документација која се подноси након праксе (након позива који ће бити упућен у септембру):

1. потврда о обављеној пракси на меморандуму компаније,
  2. дневник стручне праксе (хронолошки наведене активности које је студент обављао током сваког дана које је провео на пракси)
  3. упитник о обављеној пракси (у прилогу).
Летња пракса није обавезна, али се вреднује тако што се на крају студирaња наводи у додатку дипломе. Услов за то је да се уредно и на време поднесе сва наведена документација.

Пријављивање се врши на овом линку:

Линк 1 – Списак компанија које примају студенте на летњу праксу (ажурирано 04.07.2018.)

Линк 2 – Упитник

Линк 3 – Тренутни списак пријављених студената (ажурирано 09.07.2018.)

Пријаве се примају до понедељка, 9. јула!

Напомена: Нисмо у могућности да након сваке пријаве ажурирамо списак компанија и пријављених студената. У случају да је место за које сте се пријавили већ упражњено, бићете обавештени путем мејла о додатним могућностима.

Контакт:
Емина Ђурковић