ПРИЈАВИТЕ СЕ НА КОНКУРС ЗА RISE MANAGEMENT TRAINEE ПРОГРАМ ЗАПОСЛЕЊА

Kompanija Coca-Cola HBC Srbija otvara novi konkurs za Rise Management Trainee program u trajanju od dve godine, namenjen studentima četvrte godine studija, apsolventima, diplomcima, kao i polaznicima master studija akreditovanih Univerziteta i visokih škola u Srbiji.
Ovaj program pruža priliku mladima da uz puno zaposlenje, u dinamičnom i izazovnom okruženju, usavrše svoje liderske veštine i razviju ekspertizu u određenoj oblasti, ostvarujući svoj puni potencijal.
Polaznici će nakon završetka programa moći da ostanu u kompaniji, zahvaljujući jedinstvenoj prilici da uspešno započnu svoju karijeru na junior menadžerskim ili ekspertskim pozicijama u kompaniji Coca-Cola HBC Srbija.
Konkurs je otvoren u periodu od 25. februara do 7. aprila. Više informacija i prijavu možete naći na ЛИНКУ.