НЕЛТ РАСПИСАО КОНКУРС ЗА ПЛАЋЕНИ ЕДУКАТИВНИ ПРОГРАМ "ДОБАР СТАРТ 5"

Компанија Нелт отворила је конкурс за пети циклус едукативног програма „Добар старт“ у оквиру ког ће одабрани полазници добити плаћену осмомесечну обуку за позицију Key Account Manager у овој компанији. Дипломци и студенти завршних година основних и мастер студија могу да се пријаве за учешће до 6. јуна путем сајта Инфостуд или слањем радне биографије на адресу posao@nelt.com
Пажљиво конципиран тренинг програм под слоганом „Пређи на следећи ниво“ обухвата рад на неколико позиција у оквиру сектора продаје и стицање знања кроз рад са менторима, као и кроз тренинге и радионице. Кроз упознавање различитих нивоа организације полазници уче о одговорности сваке појединачне позиције, добијају прилику да се лакше прилагоде позицији која следи и стичу ширу слику о укупном функционисању продаје у великом пословном систему. Свака фаза програма подразумева процену стручних знања полазника.
Плаћени програм „Добар старт“ покренут је 2015. године са циљем да младим, успешним и амбициозним студентима и дипломцима омогући да развијају своје пословне вештине у области продаје и тако се специјализују за рад на позицији Key Account Manager-а. До сада је након завршеног програма, више од 90 одсто учесника добило прилику за стално запослење у компанији Нелт и данас су део Нелтовог продајног тима.
Нелт је једна од највећих домаћих приватних компанија. Део је Нелт Групе, интернационалног система који повезује скоро 4.000 запослених у 14 компанија, на 11 тржишта Европе и Африке. Кључне делатности су дистрибуција робе широке потрошње, фармацеутских и дуванских производа и пружање логистичких услуга. У складу са својом стратегијом друштвено одговорног пословања, Нелт је фокусиран на унапређење образовања младих кроз подстицање развоја њихових вештина и креативних потенцијала.
Линк за пријаву на конкурс: https://poslovi.infostud.com/posao/Nelt-Co-d.o.o./Dobar-start/255862
Презентација програма одржаће се у Суботици 23.маја у Амфитеатру А3 у 11.00 и у Новом Саду 24.маја у Амфитеатру А2 у 11.00.