Обавештење ECDL канцеларије за студенте који су уписани школске 2017/2018. године

Поштоване колегинице и колеге,

Ако сте уписали студије 2017/2018. године и положили предмет Информационе технологије, можете остварити право на ECDL сертификат без полагања додатних модула.

Пошаљите мејл са основним подацима (име, презиме, број индекса и локација студирања) на имејл адресу ECDL канцеларије Економског факултета - ecdl@ef.uns.ac.rs , уколико сте заинтересовани за стицање ECDL сертификата.

Укратко о ECDL сертификату
ECDL сертификатом потрвђујете свом постојећем или потенцијалном послодавцу да поседујете вештине потребне за радно место у складу са међународно признатим стандардима.

Сертификат који можете добити на основу положеног испита из Информационих технологија, обухвата четири модула, Основе коришћења рачунара, Основе коришћења интернета, Обрада текста (Word) и Табуларне калкулације (Excel).

Координатор ECDL канцеларије

Александар Васиљевић