Почетна страница Стручне праксе ИНФОСТУД организује Дан отворених врата

ИНФОСТУД организује Дан отворених врата

Како би студентима Економског факултета у Суботици, представила могућности стипендирања, праксе али и могућности за запослење, Инфостуд Група организује Дан отворених врата 4. новембра 2019. године у просторијама компаније (Хотел Галерија, Матије Корвина 17, IV спрат).

Централни догађај представља панел на тему: “Од стипендије до посла – моје искуство” с почетком у 13 часова.

О свом искуству, шта им је стипендија донела и где су сада говориће Дајана Тољ, Марко Миленковић, Даниел Иштван и Радивоје Пуповац, док ће Ања Балажевић из људских ресурса покушати да демистификује процес селекције и укаже на могућности за запослење.

За све који желе да сазнају више о раду у Инфостуду, моћи ће то да учине кроз неформалне разговоре са запосленима из ИТ и сектора за развој сајта И функционалности.

Подсетимо, трећи пут заредом Инфостуд додељује стипендије студентима Економског факултета у Суботици. Стипендија обухвата новчани изност сваког месеца као и праксу.

Уколико сте заинтересовани да присуствујете догађају, молимо вас да се пријавите ОВДЕ