Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Плаћена пракса у компанији FRUITICA D.O.O.

Компанија FRUITICA D.O.O. позива студенте завршне године основних студија, апсолвенте, дипломце и студенте мастер студија Економског факултета да се пријаве за програм плаћене праксе у тиму који се бави истраживањем тржишта и продајним активностима.

Рок за пријаву: 15.10.2021.
Програм праксе у тиму који се бави истраживањем тржишта и продајним активностима.
Број места: 2
Локација: Трг републике 7, Чантавир

Опис
Уколико желите да своја знања стечена кроз теорију примените и у пракси уз пратњу високо квалификованих ментора, нудимо вам интересантну и стимулативну праксу у тиму који се бави продајом и истраживањем тржишта.

Информације о пракси:
• Пракса траје девет месеци са могућношћу запослења
• Радни дан траје осам сати
• Ради се пет дана у недељи (понедељак-петак)
• Кандидати пролазе кроз процес селекције (тест, интервју)

Адреса: Трг републике 7, Чантавир
Компанија FRUITICA d.o.o. са седиштем у Чантавиру, основана је 1996. године и бави се производњом и дистрибуцијом кафених напитака (Momento caffé) и увозом и дистрибуцијом прехрамбених сировина.
Поузданост и квалитет услуга које пружамо потврђује дугогодишња партнерска сарадња са реномираним светским (ADM WILD, STOCKMEIER FOOD, STEINWEG, MOKATE FI, METSA) и домаћим (Atlantic Štark, Књаз Милош, Delhaize, Mercator, Univerexport, Gomex, ДИС) компанијама.
FRUITICA DOO је у сталној потрази за квалитетним кадровима који су спремни да одговоре изазовима посла и да кроз изврсност, иновативност, интегритет, тежњу ка највећим достигнућима подрже даљи развој компаније.

Услови
• Економски факултет, смер Маркетинг
• Предност имају студенти завршне године основних студија, апсолвенти, дипломци и студенти мастер студија
• Обавезно познавање MS office пакета
• Предност познавање енглеског језика

Начин пријаве
Пријаве са кратком биографијом послати на е-маил адресу: zaposlenje@fruitica.info (subject: пракса у FRUITICI).
Биће контактирани само кандидати који уђу у ужи избор.
У процесу селекције кандидати неће бити непосредно нити посредно дискриминисани у односу на здравствено стање, односно инвалидност, пол, боју коже, старост, националну припадност, вероисповест, брачни статус, сексуално или политичко опредељење, чланство у различитим организацијама или неко друго лично својство.