Почетна страница Стручне праксе Обавештење

ICodeFactory: Развој веб решења за велике пословне системе

У оквиру предмета Веб програмирање, 01.03.2022. године на Одељењу у Новом Саду, са почетком у 14:30 у А2, биће одржано гостујуће предавање стручњака компаније ICodeFactory.

Упознајте ICodeFactory тим и сазнајте које услуге пружају, које технологије користе на пројектима, као и које проблеме решавају својим клијентима. Сазнајте како изгледа целокупан процес од идеје до продукције: од потребе клијената, развоја, тестирања, па све до испоруке у продукцију.
Искористите прилику како бисте се упознали са специфичностима пословања ИТ компаније, као и са пословним пројектима који су њихова свакодневица.
Стекните увид у рад велике ИТ компаније из угла запосленог.
Завршетак студија је изазован период у животу сваког студента, а може да буде једнако непредвидив као и сваки нови почетак. Тада студенти наилазе на бројна питања која се тичу почетка њихових професионалних каријера:

На ова или слична питања ћете добити одговор, а моћи ћете чути и многе личне приче из праксе.
Позивамо све студенте који размишљају о раду у ИТ индустрији или завршавају своје студије и спремни су да направе прве радне кораке, као и оне који већ граде своје академске каријере, а желе да стичу искуства у раду на реалним пројектима.
Предавање ће бити одржано у уторак, 1. марта са почетком у 14:30 часова, у амфитеатру А2 на Економском факултету у Новом Саду.

“You don’t have to be great to start, but you have to start to be great.“