Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Позиција Developing Senior Associate у компанији PricewaterhouseCoopers д.о.о. Београд

Економски факултет позива све заинтересоване студент завршних година основних или мастер студија, као и недавно дипломиране студент да се пријаве на позицију Developing Senior Associate у компанији PricewaterhouseCoopers д.о.о. Београд.

Тромесечна обука почиње 1. јуна, а од првог дана обуке запослени би имали све бенефите овог нивоа у организацији, укључујући уговор о раду на неодређено време, приватно здравствено осигурање, плаћену FitPass чланарину, службени мобилни телефон и зараду. Након обуке и рада на пројектима отвара се могућност даљег напредовања у компанији.

Пријаве су отворене до 3.маја на линку: