Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Business Experience Challenge 2022 - PwC Србија

Економски факултет у Суботици и компанија PwC Србија позивају све заинтересоване студенте да се пријаве на “Business Experience Challenge” - интернационално онлине такмичење за студенте и дипломце између 18 и 26 година, које учесницима пружа могућност да искусе како изгледа радити у компанији PwC у региону Централне и Источне Европе.
У току прве фазе, учесници упознају PwC експерте и решавају изазове са којима се наши тимови за пословно саветовање, ревизију, пореско и правно саветовање сусрећу у свакодневном раду. Док решавају занимљиве пословне задатке, имају прилику даи уче, али се и такмиче за недељне награде.
У другој фази такмичења, учесници решавају студију случаја у тиму. Најбољи тимови ће бити позвани на локално финале, а победници локалног ће представљати своју земљу на интернационалном финалу где ће се такмичити за вредне финансијске награде.
Студенти се такмичењу могу придружити од 15. септембра до 15. октобра, а више детаља о самом догађају се налази на следећем линку:

Business Experience Challenge 2022