Почетна страница Стручне праксе Обавештење

L'Oréal Brandstorm 2023

Позивају се заинтересовани студенти да се пријаве на L'Oréal Brandstorm такмичење.

Такмичење окупља бројне студенте из целог света па тако и нашег региона, који су организовани у тимове од троје покушавају осмислити креативно решење за један од стварних изазова појединог бранда или L'Oréal Групе.

Овогодишњи задатак Brandstorm-а је креирање решења која би унаприедила употребу технологије у козметичкој индустрији (AI, AR, VR, Metaverse): нови производи, услуге, пословни планови, апликације или сл. који би унаприедили пословање.

Победнички тим на нивоу региона (Хрватска и Србија) добија прилику учешћа у борби за главну награду: тромесечну плаћену праксу у L'Oréal-овом седишту у Паризу, уз покривене трошкове боравка.

Позив на ово такмичење отворен је за младе до 30 година, а заинтересовани студенти се могу пријавити до 03. 03. 2023. године, путем online платформе:

Више информација о пројекту можете пронаћи у документима у прилогу, а промотивни видео можете погледати овде:

Official Rules

Mission Document