Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Banca intesa - сазнајте све што сте желели да знате о раду у банкарском сектору

Драги студенти четврте године и мастер студија,
Овим путем вас позивамо да нам се у четвртак, 30.03. у 11:30 придружите у слушаоници 3 на Одељењу у Новом Саду и том приликом сазнате све оно што сте желели да знате о раду у банкарском сектору.

Имаћете прилику да чујете које све могућности пружамо младима без радног искуства, у којим областима у банкарству могу радити дипломци економских наука, као и које бенефите Banca intesa пружа својим запосленима.

Колеге из различитих области ће бити ту да поделе са вама сопствено искуство и каријерни пут у оквиру BIB-а, да вам представе како изгледа један њихов радни дан, те вас охрабрујемо да будете отворени, заинтересовани и да припремите питања.

Такође, студенти који буду изразили посебну жељу да се лично представе нашим регрутерима, то ће моћи да ураде кроз кратке интервјуе, а своје пријаве можете послати на линк.

Места су ограничена, а кандидати који буду изабрани ће добити е-маил-ом потврдне информације о термину интервјуа.

За вас смо припремили и различите игрице, као и квиз, а за најмотивисаније смо припремили и различите награде.

Кликом на фотографије у наставку, погледај актуелне отворене позиције и уколико си заинтересован/а, пријави се!

Видимо се на BIB open day-у, једва чекамо да те упознамо!