Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Презентација студентске стручне праксе у органима јавне управе

Како изгледа студенстка стручна пракса у органима јавне управе тема је презентације која ће бити одржана у Суботици, 30. октобра, у 12.00 часова у амфитеатру A2, и у Новом Саду, 31. октобра у 11.00 часова у просторијама ректората.
Наши студенти ће на овој презентацији имати прилику да у разговору са представницима органа јавне управе и студентима који су већ похађали праксу сазнају више о студентској стручној пракси у јавној управи и конкретним приликама које се нуде у овој академској години.
Ова презентација део је вишегодишње сарадње Универзитета у Новом Саду и Министарства државне управе и локалне самоуправе и најава је за предстојећи трећи по реду Сајам студентске стручне праксе у јавној управи који ће се одржати 15. новембра. Више информација о студентској стручној пракси у јавној управи и Сајму студентсле стручне праксе можете пронаћи на сајту:

Заједно стварамо шансе за ваше будуће каријере.