Почетна страница Стручне праксе Обавештење

Оглас за праксу у фирми 45ers

45ers je firma koja ceni pozitivan pristup poslu, inicijativu zaposlenih i želju za učenjem. Bavimo se razvojem softvera i naši klijenti su banke ili firme koje razvijaju softverske proizvode za banke.

Prepoznajemo ono najbolje u ljudima i trudimo se da svaki zaposleni bude u situaciji da radi ono što najbolje zna i voli. Svima je dozvoljen rad na daljinu bez ikakvog vremenskog ili prostornog ograničenja. Pored daljinskog rada postoji mogućnost rada i iz naših kancelarija u Rumi. Zapravo većina naših kolega preferira da radi iz kancelarija. Fleksibilni smo i voljni da izađemo u susret zaposlenima u bilo kom pogledu.

Želeli bi da primimo 1 ili 2 studenta, sa smera za poslovnu informatiku, pošto su nam potrebni studenti koji su stekli osnovna znanja u oblasti razvoja softvera. Praksa bi trajala najviše dva meseca, ali pre svega, želimo da dođemo do kandidata koje ćemo zaposliti, tako da računamo na dugoročnu saradnju. Praksa bi se obavljala u našoj kancelariji u Rumi gde boravi većina kolega koji će moći da pomognu kandidatima. Voljni smo da nadoknadimo realne troškove koje kandidati imaju za dolazak na posao i da ih finansijski nagradimo ako pokažu očekivane rezultate. Radno mesto: Junior software developer.

Zainteresovani neka se jave na adresu privreda@ef.uns.ac.rs