Почетна страница Студенти Обавештења Комисија за заштиту конкуренције организује семинаре о конкуренцији за студенте новосадских факултета

Комисија за заштиту конкуренције, у сарадњи са Комисијом за фер трговину Јапана организује серију семинара за студенте основних, мастер и докторских студија свих универзитета у Србији.

Сви будући академци који се пријаве на events@kzk.gov.rs и тако обезбеде своје место на једном од семинара, биће у прилици да се упознају са основним принципима политике заштите конкуренције, уз представљање конкретних примера из праксе борбе против картела и других облика кршења конкуренције.

Семинари ће бити одржан : Новом Саду, 14.новембра, са почетком у 11 часова (зграда Универзитета др Зорана Ђинђића 1).

Укључивање студената у активности Комисије за заштиту конкуренције један је од важних задатака наше институције. Пружање шансе младима да се што више упознају са политиком заштите конкуренције и у овој области пронађу интересовања за даљи академски рад спада међу приоритете Комисије.

Реализација семинара је подржана од стране Амбасаде Јапана у Београду, као и Агенције за међународну сарадњу Владе Јапана.

Видимо се!

Агенда семинара у Новом Саду