Свечана додела диплома за дипломиране економисте

17. јануар 2020. године 17:30 часова, Амфитеатар 1
Одељење у Новом Саду, др Симе Милошевића 16

Обавештавају се студенти који су завршили основне академске студије на Економском факултету у Суботици, да ће се 17. јануара 2020. године од 17:30 часова у Амфитеатру 1 Економског факултета у Суботици, Одељења у Новом Саду, на адреси др Симе Милошевића 16, Нови Сад, организовати свечана додела диплома за стечени стручни назив дипломирани економиста.

Списак студената који су позвани за свечану доделу диплома налази се на следећем линку >>

Позивница за свечану доделу диплома налази се на следећем линку >>

Студенти који су предвиђени за промоцију дужни су да 17. јануара 2020. године, у периоду од 14:00 до 16:30 часова, дођу на Одељење у Новом Саду у Зборницу, како би потписали документе који су потребни за свечану доделу диплома.

Студенти који планирају да присуствују свечаној промоцији треба да попуне формулар који се налази на следећем линку >>

и исти пошаљу путем електронске поште на адресу:

dodela.diploma@ef.uns.ac.rs, најкасније до четвртка 16. јануара 2020. године. У случају да се формулар не пошаље електронски, исти се може попунити на дан доделе диплома у периоду од 14:00 – 16:30 часова, приликом потписивања докумената на факултету.

ВАЖНА НАПОМЕНА: И поред попуњавања електронског формулара потребно је да на дан доделе диплома дођете на факултет од 14:00-16:30 часова, како би се обавили обавезни административни послови у вези са преузимањем дипломе.

За преузимање дипломе студентима је потребна само лична карта коју приказују на увид приликом преузимања дипломе. Уколико се дипломе не преузму дана који је предвиђен за промоцију, студенти своје дипломе могу да преузму сваког радног петка у периоду од 8:00 до 15:00 часова у канцеларији број 5, на Економском факултету у Суботици на адреси Сегедински пут 9-11, Суботица. Уколико је студент спречен да лично преузме своју диплому, уз ОВЕРЕНУ ПУНОМОЋ, диплому може преузети и било које лице кога је студент овластио на основу оверене пуномоћи.

Напомена:
Студенти  основних академских студија који су у претходном периоду већ били позивани на свечану доделу диплома, а диплому још увек нису преузели, то могу да учине на дан организовања свечане доделе диплома 17. јануара 2020. године у периоду од 14:00-16:30 часова у Зборници на Одељењу у Новом Саду. Да би остварили ову могућност студенти имају обавезу да се јаве у Студентску службу најкасније до четвртка 16. јануара 2020. године до 15:00 часова. На овај начин Студентска служба ће бити у могућности да благовремено припреми диплому за преузимање, у супротном, неће бити могуће преузети диплому наведеног дана. Јављање у Студентску службу Факултета је на један од два начина:

- телефонским путем на бројеве телефона: 024/628-086 ; 024/628-123, или
- електронском поштом: dodela.diploma@ef.uns.ac.rs(обавезно оставити своје податке: име,презиме, број индекса, датум дипломирања и број телефона) Ови студенти ће присуствовати и свечаном уручењу диплома истога дана од 17:30 часова у Амфитеатру 1 на Одељењу у Новом Саду.

Студенти који су завршили мастер академске студије а нису позвани на свечану доделу диплома 17. јануара 2020. године, позиве за свечану промоцију могу да очекују у наредном периоду, јер ће ускоро бити заказане нове промоције.