Отворени конкурс за објављивање радова у трећем броју стручног часописа студената друштвено-хуманистичких наука и уметности ПОЛИТЕУМА

Часопис ПОЛИТЕУМА издаје Српски политички форум, студентска организација са Факултета политичких наука Универзитета у Београду, а издавање часописа је омогућила Фондација "Заједно за младе - проф. др Даница Грујичић".

У часопису могу бити заступљени радови свих студената друштвено-хуманистичких факултета и теорије уметности, и то основних, мастер и докторских студија, као и студената специјалистичких програма. Два успешно издата броја показују интересовање студената за учешћем у оваквом интердисциплинарном часопису, који треба да окупи студенте свих универзитета у Србији, региону и иностранству (радови се објављују искључиво на српском језику, уз одобрење аутора ако је рад изворно написан на неком другом језику).

У другом броју су били заступљени радови студената Филозофског факултета Универзитета у Источном Сарајеву; Филозофског факултета и Економског факултета Универзитета у Новом Саду; Православног богословског факултета, Филозофског факултета и Факултета политичких наука Универзитета у Београду, као и Кинеског универзитета политичких наука и права. Moжемо се похвалити похвалама и свесрдном подршком професора и асистената Београдског универзитета. Надамо се да ће у трећем броју бити заступљени и радови студената других научних оријентација и других универзитета у Србији, региону и иностранству.

Конкурс је отворен до 1. марта ове године, а радови се шаљу на електронску адресу: redakcija.spf@gmail.com. Трећи број излази током летњег семестра текуће школске године. Све додатне информације се могу добити слањем поруке на исту електронску адресу.

"APA" стил навођења извора - правила