Почетак наставе у летњем семестру школске 2019/2020. године

Обавештавају се студенти да ће настава у летњем семестру школске 2019/20. године на основним и мастер академским студијама почети у уторак, 18. фебруара 2020. године. Понедељак 17. фебруар 2020. године је нерадни дан због државног празника Дана државности - Сретења.

У првој недељи наставе (од 18. до 23. фебруара) предавања се изводе редовно по распореду наставе, а вежбе се изводе само на оним предметима где је претходно одржано предавање за поједине групе. Дакле, прве вежбе на одређеном предмету се се изводе тек када се одржи предавање за дати предмет.

Појашњење:
Уколико је предавање на предмету Рачуноводство за групу 2 распоредом предвиђено за среду, а вежбе за исту групу на истом предмету предвиђене за уторак, дате вежбе, у првој недељи наставе, за ову групу студената, неће се одржати.

Од 24. фебруара 2020. године, предавања и вежбе се изводе редовно по распреду који је објављен на сајту Факултета.

Распоред наставе за летњи семестар је објављен на сајту факултета на следећем линку:

Распоред наставе

Уколико је на распореду присутно поклапање предавања или вежби које похађате, молимо Вас да нас о томе обавестите путем следеће електронске поште:
- за распоред у Суботици: stslsu@ef.uns.ac.rs
- за распоред у Новом Саду: stslns@ef.uns.ac.rs

Желимо Вам много успеха у летњем семестру школске 2019/20. године.

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА