Обавештење о обрачуну школарине за ЕСПБ бодове предмета летњег семестра

Обавештавамо студенте да је након завршеног јануарско-фебруарског испитног рока, кроз студентски веб сервис евидентирана и увећана школарина за ЕСПБ бодове неположених пренетих предмета из летњег семестра прошле школске године. Износ на овај начин обрачунате школарине подељен је на три рате, са следећим роковима доспећа:

- прва рата: 16.03.2020. године
- друга рата: 15.04.2020. године
- трећа рата: 15.05.2020. године

Такође, за студенте који нису извршили уплату за оверу семестра у року који је предвиђен за редовну оверу семестра, задужење на студентском рачуну је увећано за 1.800,00 динара што представља разлику између износа редовне и накнадне овере семестра.

Наведене промене можете да погледате на студентском веб сервису у делу „Школарне и уплате“.

У случају да имате потребе за додатним питањима можете се обратити Студентској служби факултета.