Обавештење о процедури за заказивање бесплатног тестирања на COVID-19 за студенте који долазе са територије Босне и Херцеговине (Републике Српске)

Обавештење Министарства просвете, науке и технолошког развоја број 612-00-00523/2020-06 од дана 15. маја 2020. године, о процедури за заказивање бесплатног тестирања на COVID-19 за студенте који долазе са територије Босне и Херцеговине (Републике Српске) можете да погледате овде.

Студенти који су пријавили испите за априлски испитни рок и који треба да се обухвате овим тестирањем, треба да пошаљу мејл Студентској служби како би добили повратни мејл у којем се потврђује да имају обавезе полагања испита у наведеном испитном року. Приликом слања мејла, обавезно је навести име и презиме, број индекса, матични број, назив места из којег долазе.

Рок за слање је понедељак, 18. мај 2020. године до 15 часова.

Електронска адреса за слање захтева Студентској служби: stslsu@ef.uns.ac.rs