Овера летњег семестра школске 2019/2020. године

Редовна овера летњег семестра школске 2019/2020. године почиње у понедељак 1. јуна 2020. године и траје до понедељка 8. јуна 2020. године.

Студенти нису у обавези да семестар овере доласком на шалтер Студентске службе. Довољно је да у року предвиђеном за редовну оверу семестра изврше уплату у износу од 1.700,00 динара (модел 97 из навођење личног позива на број). Уколико се уплата за оверу семестра не изврши у наведеном року, накнадна овера семестра се наплаћује у износу од 3.500,00 динара (по завршетку редовне овере разлика у износу од 1.800,00 динара ће бити придодата на студенски рачун).

Да би уплата за оверу семестра у износу од 1.700,00 динара била адекватно евидентирала на студентском рачуну, и да би семестар био оверен, потребно је да се испуне следећи услови:

- да је уплата за оверу семестра у износу од 1.700,00 динара извршена у предвиђеном року за редовну оверу семестра и уз навођење модела 97 и личног позива на број;
- да износ уплате за оверу семестра мора да буде на студентском рачуну најкасније последњи дан редовне овере семестра (значи да уплата мора да буде извршена пар дана пре последњег дана за редовну оверу семестра);
- да су претходно измирене све доспеле рате школарине и партиципације.

Уколико студент изврши уплату у износу од 1.700,00 динара за оверу семестра у предвиђеном року за редовну оверу семестра, а претходно нису измирене све доспеле рате школарине и партиципације, овера семестра неће бити наплаћена, а самим тим ће се сматрати да овера није извршена.