Уручење диплома за дипломиране економисте и мастер економисте

Обавештавају се студенти да ће се у четвртак, 25. фебруара 2021. године, од 10:00 до 17:00 часова, на Одељењу Факултета у Новом Саду (адреса др Симе Милошевића 16, Нови Сад) организовати уручење диплома за стечени стручни назив дипломирани економиста, као и за стечени академски назив мастер економиста.

У седишту Факултета у Суботици (адреса Сегедински пут 9-11, Суботица), уручење диплома ће се организовати у петак, 26. фебруара 2021. године од 10:00 до 17:00 часова.

Због присутне епидемиолошке ситуације, неће бити уприличена свечана церемонија доделе стечених диплома.

Током периода у којем важе ванредне мере заштите услед пандемије изазване заразном болести COVID-19, при уласку и боравку у згради Факултета потребно је примењивати све препоруке за превенцију наведене болести које су издате од стране надлежних органа. Наведена правила важе за сва лица без изузетка.

При доласку на Факултет, лица морају бити без симптома који указују на COVID-19 (повишена температура и један од знакова и симптома – кашаљ, краткоћа даха, отежано дисање, губитак чула укуса и мириса). У случају да се осећају лоше, лица се могу јавити у портирницу Факултета где ће моћи да измере своју телесну температуру.

Приликом уласка у зграду сва лица морају да носе заштитне маске све време боравка у згради Факултета, тако да маска прекрива уста, нос и браду. Лицима која не носе маске биће забрањен улазак у зграду Факултета!

При уласку у зграду Факултета обавезан је пролазак кроз дезобаријеру која је постављена на улазним вратима.

Дезинфекција руку обавља се при уласку у зграду. Распршивачи са дезинфекционим средством налазе се на пулту код портирнице и у свакој учионици.

Током боравка у згради Факултета неопходно је одржавање прописане физичке дистанце.

Пре и након преузимања дипломе, забрањено је задржавање лица у већим групама по ходницима, испред зграде и другим местима на Факултету. Апелујемо на студенте да се након преузимања дипломе не задржавају непотребно у згради Факултета.

Захваљујемо се свим лицима што поштују нови начин рада у згради Факултета, прописане епидемиолошке мере и одговорно воде рачуна о сопственом и туђем здрављу.

Списак студената којима се уручује диплома, налази се на следећем линку:

Списак - дипломирани економиста

Списак - мастер економиста (ажуриран 02.02.2021.)

Студенти који планирају да преузму диплому треба да попуне формулар који се налази на следећем линку:

формулар - дипломирани економиста

формулар - мастер економиста

и исти пошаљу путем електронске поште на адресу: dodela.diploma@ef.uns.ac.rs, најкасније један дан пре уручења дипломе. У случају да се формулар не пошаље електронски, исти се може попунити, приликом потписивања докумената на факултету.

За преузимање дипломе студентима је потребна само лична карта коју приказују на увид приликом преузимања дипломе. Уколико се диплома не преузме дана који је предвиђен за промоцију, студенти своју диплому могу да преузму сваког радног петка у периоду од 8:00 до 15:00 часова у канцеларији број 5, на Економском факултету у Суботици на адреси Сегедински пут 9-11, Суботица (није могуће накнадно преузимање диплома на Одељењу Факултета у Новом Саду). Уколико је студент спречен да лично преузме своју диплому, уз ОВЕРЕНУ ПУНОМОЋ, диплому може преузети и било које лице кога је студент овластио на основу оверене пуномоћи.

Напомена:
Студенти који су у претходном периоду већ били позивани на свечану доделу диплома, а диплому још увек нису преузели, то могу да учине на дан организовања свечаног уручења диплома. Да би остварили ову могућност студенти имају обавезу да се јаве у Студентску службу најкасније до среде, 24. фебруара 2021. године до 15:00 часова. На овај начин Студентска служба ће бити у могућности да благовремено припреми диплому за преузимање, у супротном, неће бити могуће преузети диплому наведеног дана. Студенти треба да се јаве у Студентску службу Факултета је на један од два начина:

Студенти који су завршили студије а који још увек нису позвани да преузму своју диплому, позиве за уручење дипломе могу да очекују у наредном периоду.