Обавештење за студенте Одељења у Новом Саду о обавезном систематском прегледу

Обавештавају се студенти прве и треће године основних студија да су обавезни да обаве систематски преглед.

Прва година од 01.03.2021. до 05.03.2021. године.

Трећа година од 29.03.2021. до 01.04.2021. године.

Преглед се обавља у Заводу за здравствену заштиту студената у Улици др Симе Милошевића бр. 6
Преглед се обавља по распореду студената објављеном на сајту факултета.
Систематском прегледу се приступа са индексом и овереном здравственом књижицом. Пожељно је понети картон о вакцинацијама.
Преглед почиње у 7:00 у првој смени , и у 13:30 у другој смени. Молимо студенте да се придржавају утврђеног распореда.
Студенти из Републике Српске и Црне Горе треба да имају Образац ИНО 1, у супротном плаћају систематски преглед 1.500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.
Студенти треба да поштују заштитне мере које су донете од стране надлежних државних органа ради спречавања ширња заразне болести COVID-19.
Превентивни прегледи су за студенте од великог значаја због очувања и унапређења здравља, раног откривања хроничних незаразних и заразних болести и представља моралну обавезу сваког појединца.

Списак I година

Списак III година