Одлука о умањењу партиципације у трошковима за организовање наставе на Одељењу Факултета у Новом Саду

Савет Економског факултета у Суботици је 12. марта 2021. године донео Одлуку о умењењу партиципације у трошковима за организовање наставе на Одељењу Факултета у Новом Саду,којом се партиципација умањује за 50% утврђеног износа за школску 2020/2021. годину.

На студентском веб сервису ће у наредном периоду бити кориговано задужење за партиципацију. Вишак уплаћеног новца ће бити преусмерен на уплату за друге трошкове, а уколико нема других трошкова за које вишак новца може да се утроши, студенти могу на шалтеру Студентске службе да поднесу захтев за поврат више уплаћеног новца. На захтеву је потребно да се наведе број текућег рачуна на који новац треба да се врати, као и име и презиме власника рачуна и назив банке код које је рачун отворен.
Одлука